Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:18:40
174470
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, na nim podpis, z lewej Maryja z Dzieciątkiem, na dole sygnatura BGY, ,,ISTEN ÁLDD MEGA MAGYART", Rw: Fasada katedry Nawiedzenia NMP nad którą Oko Opatrzności i aniołowie, z boków 1991 - LEBÓ F, niżej SZOMBATHELY w otoku II. JÁNOS - PÁL - PÁPA - LÁTOGATÁSA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 31.28 g, 42.9 mm
Literatura: Grabowski 0768

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 28 zł
Cena szacunkowa: 45 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 53

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł