Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:18:20
174469
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, na nim podpis, z lewej Maryja z Dzieciątkiem, na dole sygnatura BGY, ,,ISTEN ÁLDD MEGA MAGYART", Rw: Fasada katedry Piotra i Pawła przed którą monstrancja, z boków PÉCS - 1991 / LEBÓ F, w otoku II. JÁNOS - PÁL - PÁPA - LÁTOGATÁSA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 30.82 g, 42.7 mm
Literatura: Grabowski 0767

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 62

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł
4)  24 zł