Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:18:00
174468
Opis: Węgry, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Węgrzech, 1991, Aw: Popiersie papieża w lewo, z tyłu głowy sygnatura, Rw: Krzyż, II. JÁNOS PÁL PÁPA LÁTOGATÁSA HAZÁNKBAN + 1991.AUG.16-20. +
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.01 g, 42.8 mm, ładny
Literatura: Grabowski 0774

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 62

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  24 zł