Watykan, medal pamiątkowy

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Watykan, medal pamiątkowy

Watykan, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:17:40
174474
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie papieża 3/4 w prawo, niżej sygnatura P. MONASSI, w otoku IOANNES PAVLVS II PONT. MAX., Rw: Herb papieski, TOTVS TVVS
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąż złocony, 4.50 g, 24.1 mm, bardzo ładny

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 86

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł
4)  20 zł
5)  18 zł