Watykan, medal pamiątkowy

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Watykan, medal pamiątkowy

Watykan, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:17:20
174477
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal pamiątkowy, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej C.POZZI, Rw: Matka Boża Bolesna, sygnatura CP
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 99.17 g, 59.4 mm

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 123

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  38 zł