Watykan, Plakieta pamiątkowa z Janem Pawłem II, 1982

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:17:00
174479
Opis: Watykan, Plakieta pamiątkowa z Janem Pawłem II, 1982, Aw: Półpostać papieża w lewo, w prawym górnym narożniku herb papieski, z lewej sygnatura M.NORTE.SCVL, na dole PONT•MAX / JOAO PAULO II / PEREGRINO•A•FATIMA•:MAIO 1982,na rewersie skrócona biografia Karola Wojtyły, na rancie sygnatura GRAVARTE i 298/1000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 170.36 g, 60.1x80 mm, ładny

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł