Watykan, medal pamiątkowy, 1975

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:16:40
174451
Opis: Watykan - Paweł VI 1963-1978, medal pamiątkowy, 1975, Aw: św. Piotr i św. Paweł przekazujący sobie znak pokoju, z boków ANNUS SANCTUS, w otoku A PAULO VI. P. M. INDICTUS., Rw: Drzewo, z boków PAX VOBIS, na dole MCMLXXV, z boków punca srebra i sygnatura E.Senesi
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 44.31 g, 44.4 mm, delikatna patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  60 zł