Watykan, medal annualny, 1973

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Watykan, medal annualny, 1973

Watykan, medal annualny, 1973

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:16:20
174452
Opis: Watykan - Paweł VI 1963-1978, medal annualny, 1973, Aw: Popiersie papieża w lewo, PAVLVS VI PONT MAX • ANNO X •, Rw: Jezus przekazujący znak pokoju św. Piotrowi znak pokoju, w tle łódź rybacka, na dole sygnatura A BERTi, RELICTIS OMNIBVS SECVTI SVNT EVM, na dole punca srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 60.03 g, 45.1 mm

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 111

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  115 zł