Watykan, medal na pamiątkę II Soboru Watykańskiego, 1965

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:15:40
174466
Opis: Watykan - Paweł VI 1963-1978, medal na pamiątkę II Soboru Watykańskiego, 1965, Aw: Popiersia dwóch papieży (Jan XXIII i Paweł VI) w lewo,na dole popiersia sygnatura CCA• / AFFER, JOHANNES XXIII + PAVLVS VI + PONT. MAX., z boku sygnatura ITALY, Rw: Glob, na środku bazylika św. Piotra, przed którą otwarta księga i kaganiec, + CONCILIVM OECVMENICVM VATICANVM II
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 67.14 g, 50.2 mm, bardzo ładny

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 206

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  110 zł
8)  105 zł