Watykan, medal pamiątkowy, 1964

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:15:20
174457
Opis: Watykan - Paweł VI 1963-1978, medal pamiątkowy, 1964, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, na dole po prawej sygnatura VARISCO, po lewej LORIOLI, w otoku PAVLVS VI - PONT.MAX., RW: Postać św. Piotra na wprost, z kluczem w ręce, z lewej kaplica sykstyńska i MCMLXIV, z prawej wzgórze Golgota, niżej VNDE / VENIT ILLVC / REDIT, w otoku PEREGRINVS - IN TERRA SANCTA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 67.73 g, 49.7 mm

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 118

1)  34 zł
2)  32 zł