Watykan, medal pamiątkowy, 1929

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:14:40
174465
Opis: Watykan - Pius XI 1922-1939, medal pamiątkowy, 1929, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura K•ROTH, PIVS•XI•PONTI - FEX•MAXIMUS, Rw: Herb papieski, z boków 19-29, + TV•ES•PETRVS•ET•SVPER•HANC•PET - RAM•AEDIFICABO•ECCLESIAM•MEAM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.94 g, 36.2 mm

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 87

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  48 zł