Watykan, medal z uszkiem na pamiątkę Soboru Watykańskiego I, 1869

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:14:20
174458
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal z uszkiem na pamiątkę Soboru Watykańskiego I, 1869, Aw: Popiersie papieża w lewo, PIUS IX PONTIFEX MAXIMUS - ANNO XXIV, Rw: Wnętrze bazyliki św. Piotra, w której obradują kapłani, u góry Gołębica, w odcinku CONCILIUM OECUMENICUM / VATICANUM / 8 DECEMBRIS 1869, w otoku ECCE EGO VOBISCUM SUM OMNIBUS DIEBUS USQUE AD CONSUMMATIONEM SECULI, uszko
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.84 g, 41.5 mm, patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 93

1)  105 zł
2)  105 zł
3)  85 zł