Meksyk, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Meksyku, 1979

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:12:40
174462
Opis: Meksyk, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Meksyku, 1979, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, z lewej sygnatura, w otoku JUAN PABLO II, Rw: Panorama Monterrey na tle gór Sierra Madre, u góry napis Visitade S.S./a Monterrey Nuevo / León México el 31 de / Enero de / 1979
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.91 g, 51.2 mm

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 113

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  155 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  75 zł