Chlie, Medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:11:20
174446
Opis: Chlie, Medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Chile, 1987, Aw: Popiersie papieża 3/4 w lewo, w dolnej części sygnatura F.ORE.P. 86, w otoku ViSITA APOSTOLICA CHILE 1987, Rw: Dłoń trzymająca laskę krzyżową, z lewej pięciopromienna gwiazda, na dole sygnatura P.URZÚA L., w otoku JUAN PABLO II - MENSAJERO DE LA VIDA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 48.13 g, 50 mm,
Literatura: Grabowski 0587

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 107

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  46 zł