Argentyna, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Argentynie, 1987

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:11:00
174478
Opis: Argentyna, medal na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Argentynie, 1987, Aw: Głowa papieża w prawo, nizej nieczytelna sygnatura, S.S. JVAN PABLO II • REPVBLICA ARGENTINA, Rw: Papież błogosławiący ludność, obok wstęga z datą 1987, niżej sygnatura R.SIRMETTI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 332.16 g, 84 mm, medal minimalnie wygięty

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 99

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł