Polska, plakieta z herbem Gdańska, 1931-1963

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:10:40
174816
Opis: Polska - XX w., plakieta z herbem Gdańska, 1931-1963, Herb Gdańska na tarczy z emaliowanym czerwonym tłem, tarcza na plakiecie a ażurowym roślinnym ornamentem i napise GDAŃSK w dolnej części, pudełko z napisem Jubiler w wewnętrznej części pokrywki
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', złocone, emalia, 57.77 g, 63.9x85.4 mm, z podstawką, na odwrocie punca srebra 3. próby i jubilera MG, w ozdobnym pudełku jubilerskim, piękny i efektowny eksponat

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 408

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  500 zł
6)  310 zł