Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:09:20
174455
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Pięcioramienna gwiazda emaliowana na czerowno, między ramionami promienie, na tle gwiazdy kskrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОРi wygrawerowany numer 2501042, mocowanie na nakrętkę, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 40.23 g, 44.5x46.1 mm, ładnie zachowana

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 445

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  48 zł
4)  46 zł