Niemcy, Krzyż Żelazny II klasy wz. 1914

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:09:00
174868
Opis: Niemcy - Rzesza Niemiecka 1871-1918, Krzyż Żelazny II klasy wz. 1914, Krzyż żelazny, na uszku sygnatura W8
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: obramowanie srebrne, środek żelazny, 43 x 43 mm, bardzo ładny, odznaczenie z oryginalną wstążką
Literatura: Nimmergut 1909

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 758

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  170 zł
5)  155 zł
6)  150 zł