Szwecja, medal pamiątkowy na 300. rocznicę urodzin Gustawa Adolfa, 1894

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:08:20
174459
Opis: Szwecja, medal pamiątkowy na 300. rocznicę urodzin Gustawa Adolfa, 1894, Aw: Popiersie Gustawa Adolfa w prawo, na dole sygnatura A•LINDBERG, niżej IX•DEC•MDXCIV, w otoku GUSTAVUS•ADOLPHUS•D•G•SVECORUM•REX, Rw: W wieńcu CUM DEO / ET / VICTRIBUS / ARMIS, na dole IX•DEC•MDCCCXCIV
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.43 g, 39.4 mm, patyna

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 137

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  48 zł