Rosja, połtinnik (50 kopiejek), 1926

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 22:06:40
174677
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, połtinnik (50 kopiejek), 1926, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 56h

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 123

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  36 zł
4)  26 zł