Niemcy, grosz, 1601

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, grosz, 1601

Niemcy, grosz, 1601

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:57:00
174636
Opis: Niemcy - Schauenburg- hrabstwo - Adolf XIII 1576-1601, grosz, 1601, Pinneberg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Saurma 3176

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  38 zł