Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1545

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:52:20
174764
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1545, Królewiec, końcówka napisu PRVSS na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Slg. Marienburg - nie notuje odmiany PRVSS, Iger Pr.45.1.a (R1)

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 313

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  240 zł