Inflanty, szeląg, 1572

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:52:00
174769
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz 1572-1573, szeląg, 1572, Dahlen, trójlistek pod gryfem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: piękna patyna, piękny
Literatura: Kop. 3111 (R3), Haljak 981a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 229

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  110 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł