Polska, 10 złotych, 1933

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:28:00
174666
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 220

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  150 zł
9)  140 zł
10)  130 zł
11)  120 zł