Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 250 zł
174758
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ, Petersburg, cyfra '6' w dacie ułożona w linii cyfr, regularna
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 1116, Plage 407, Kuriański Z1P36.1.a

Cena aktualna: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 217

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  165 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  120 zł