Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:27:20
174758
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1836 НГ, Petersburg, cyfra '6' w dacie ułożona w linii cyfr, regularna
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 1116, Plage 407, Kuriański Z1P36.1.a

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1494

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  155 zł
12)  150 zł
13)  145 zł
14)  140 zł
15)  120 zł