Polska, 10 groszy, 1840 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:25:20
174760
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 119

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  26 zł