Polska, 10 groszy, 1822 IB

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 11-02-2019 18:00
Zakończenie: 21-02-2019 21:24:40
Polska, 10 groszy, 1822 IB

Polska, 10 groszy, 1822 IB

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:24:40
174578
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 10 groszy, 1822 IB, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładnie zachowane, wyszczerbienie na obrzeżu
Literatura: Bitkin 851, Plage 84

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 74