Polska, szeląg, 1752

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1752

Polska, szeląg, 1752

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:18:00
174742
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szeląg, 1752, Grünthal
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 702, Kop. 2035, Mers. 1793

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 170

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł