Polska, ort, 1755 EC

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1755 EC

Polska, ort, 1755 EC

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:16:40
174575
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1755 EC, Lipsk, szerokie popiersie z owalnym przekrojem naramiennika zbroi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Kahnt 688.c, Kop. 2113

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 275

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  125 zł
9)  120 zł