Polska, 1/24 talara (grosz), 1702

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:16:00
174734
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, 1/24 talara (grosz), 1702, Drezno, litery ILH pod owalną tarczą, hak za napisem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kahnt 188, Mers. 1619

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 391

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  210 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  130 zł