Polska, szeląg miedziany, 1660

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:15:00
174754
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szeląg miedziany, 1660, Ujazdów
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kop. 1546, Wolski B.39.12

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 155

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  20 zł
5)  18 zł