Polska, szeląg, 1652

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:14:40
174752
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, herb Gozdawa pod Pogonią, pełna data w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Kop. 3581, Ivanauskas 2JK9-2

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł