Polska, ort, 1619

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1619

Polska, ort, 1619

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:07:40
174708
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1619, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, litery S-B pomiędzy nogami lwów
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, niewielka wada blachy, rzadszy rocznik
Literatura: Shatalin GD19a-4 (R1) - podobny, jednak nieco inna interpunkcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 309

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  240 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  210 zł