Polska, ort, 1617

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:07:00
174707
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i rozetką na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin GD17-7 (R1)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 419

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  430 zł
5)  390 zł
6)  350 zł
7)  310 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  230 zł
12)  220 zł
13)  210 zł