Polska, trojak, 1596

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:04:20
174705
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Bydgoszcz, róża i H-R u dołu rewersu, duża głowa króla
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger B.96.2.a

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 292

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  210 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  95 zł
10)  90 zł