Polska, trojak, 1598

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena aktualna: 200 zł
174699
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Poznań, na rewersie u dołu skrócona data 98
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, kolorowa patyna
Literatura: Iger P.98.5 ( w następnym wydaniu katalogu )

Cena aktualna: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 229

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  125 zł
9)  120 zł