Polska, trojak, 1598

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:03:40
174699
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Poznań, na rewersie u dołu skrócona data 98
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, kolorowa patyna
Literatura: Iger P.98.5 ( w następnym wydaniu katalogu )

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 475

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł