Polska, szóstak, 1626

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1626

Polska, szóstak, 1626

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 21:01:20
174676
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1626, Kraków, data na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1264

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 208

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł