Polska, półgrosz, 1556

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półgrosz, 1556

Polska, półgrosz, 1556

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:58:20
174644
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1556, Wilno, końcówki napisów L / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA57-16

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 116

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  48 zł