Śląsk, halerz, XV w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:51:40
173763
Opis: Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ), halerz, XV w., Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, Rw: Lew czeski w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.22 g
Literatura: Fbg. 379, Kop. 8671 (R5), Wroc.Zap.Num.19 s. 24-25

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 147

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  48 zł