Śląsk, halerz, 1420-1422

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, halerz, 1420-1422

Śląsk, halerz, 1420-1422

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:51:00
173718
Opis: Śląsk - Księstwo Lubińskie - Rupert II 1420-1431 i Ludwik III 1423-1441, halerz, 1420-1422, Lubin, Aw: Madonna z dzieciątkiem, Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.27 g, patyna
Literatura: Frynas S.Lub.2.1, Kop. 8613c, Fbg 283

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 160

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  34 zł
7)  30 zł