Wandalowie, Æ 10, 440-490

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Wandalowie, Æ 10, 440-490

Wandalowie, Æ 10, 440-490

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:49:00
174655
Opis: Wandalowie - władca nieznany, Æ 10, 440-490, Aw: Postać zwrócona w prawo, Rw: Gwiazda w wieńcu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.46 g, nieco wykruszony, zielonkawa patyna
Literatura: MEC 1, BMC Vandals 165

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 182

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł