Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara Lucjusza Werusa ?, III w. ne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:47:20
174580
Opis: Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo denara Lucjusza Werusa ?, III w. ne, Aw: Głowa władcy w prawo, pseudolegenda, Rw: Wiktoria krocząca w prawo, trzymająca wieniec, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16 mm, 2.37 g, ciekawostka

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 311

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  200 zł
5)  36 zł