Partia, drachma, 37-2 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Partia, drachma, 37-2 pne

Partia, drachma, 37-2 pne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:44:40
174601
Opis: Partia - Fraates IV 37-2 pne, drachma, 37-2 pne, Susa, Aw: Popiersie władcy w lewo, orzeł nad głową podtrzymuje wieniec, Rw: Łucznik siedzący w prawo, dokoła napisy, pod łukiem znak mennicy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.70 g, ciemna patyna
Literatura: Sellwood 52.24

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 292

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  95 zł
8)  90 zł