Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, ok. 454-404

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:44:20
174653
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, tetradrachma, ok. 454-404, Aw: Głowa Ateny w prawo; Rw: Sowa stojąca prawo, z lewej gałązka oliwna, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.14 g, typowy dla tej późnej emisji owalny krążek, pomimo typowego a epoki uszkodzenia na rewersie bardzo ładna
Literatura: Sear 2526, SNG Cop 31

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 413

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 500 zł
4)  920 zł