Rosja, 10 rubli srebrem lub złotem, 1886

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 5 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:38:40
206787
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, 10 rubli srebrem lub złotem, 1886, podpisy А. Цимсен, Гулин
Stan zachowania: VII, Fair
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, złamania, ale bardzo rzadkie
Literatura: Pick A51, Muradyan 1.10.37

Cena końcowa: 5 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 49
Ilość odsłon: 1451

1)  5 600 zł
2)  5 400 zł
3)  4 500 zł
4)  3 800 zł
5)  3 200 zł
6)  1 350 zł
7)  620 zł
8)  580 zł
9)  540 zł
10)  500 zł
11)  210 zł