Rosja, 10 rubli srebrem lub złotem, 1886

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 2 000 zł
206787
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, 10 rubli srebrem lub złotem, 1886, podpisy А. Цимсен, Гулин
Stan zachowania: VII, Fair
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, złamania, ale bardzo rzadkie
Literatura: Pick A51, Muradyan 1.10.37

Cena aktualna: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 700

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 350 zł
4)  1 100 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  540 zł
8)  500 zł
9)  250 zł
10)  210 zł