Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:37:00
169420
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 15 soli, 4.01.1792, seria 125
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nieświeży górny margines, złamania i zmarszczenia papieru
Literatura: Pick A54

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 55

1)  44 zł
2)  42 zł