Francja, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-02-2019 20:36:40
169429
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 10 liwrów, 24.10.1792, seria 12820, suche pieczęcie, znak wodny RP-FR
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: nieświeże marginesy, drobne zmarszczenia papieru, ale bardzo ładnie zachowane
Literatura: Pick A66

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 107

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  36 zł