Słowianie, naśladownictwo denara typu OAP, XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:33:40
140614
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu OAP, XI w., Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż prosty i kulki
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.98 g, gięty i pęknięty

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 99

1)  24 zł