Niemcy, denar, 1. połowa XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 20:30:40
140607
Opis: Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard II 1011-1059, denar, 1. połowa XI w., Kulka w obwódce, wokoło napis, Rw: Krzyż kawalerski, wokoło napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.67 g, gięty
Literatura: Dbg 1558, Kluge 239

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 66

1)  18 zł