Polska, patryca do plakiety X Zjazd Legionistów w Tarnowie, 1931

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, varia.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-02-2019 21:59:20
174278
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, patryca do plakiety X Zjazd Legionistów w Tarnowie, 1931, patryca z pracowni Chylińskiego do plakiety X Zjazd Legionistów 1931 (wymiary plakiety 17.7x34.2 mm), Józef Piłsudzki na tle ratusza w Tarnowie, przy stopach sygnatura SZ, niżej TARNÓW, ZJAZD / X / LEGIONISTÓW / 9 / SIERPNIA / 1931, w rogach plakiety odznaki: 1.Pułku Legionów Józefa Piłsudskiego, I Brygady Legionów Polskich, II Brygady Legionów Polskich, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Legionowy, patrycą wybijano matrycę, czyli stempel z którego bito właściwą plakietę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stal, 471.37 g, 44.6x40.2 mm, patryca lekko skorodowana w górnej części
Literatura: nieznana w literaturze ?

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 111

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  240 zł